RSS filtr pro Jagg

Některá témata jsou opravdu věčná... Například filtry globálních RSS kanálů.

Kdysi před lety jsem udělal – kvůli četným nářkům – filtr, který dokázal z RSS kanálu vyhodit příspěvky, co obsahovaly slovo "Superstar". Pro ty, co přišli k blogování až loni v listopadu dodám, že to byla podobně prudná záležitost jako je dnes třeba, ééééé, AdSense... Všichni o tom mleli pořád dokola a dokola a dokola a za odpoledne jste ve čtečce měli dvacet, třicet článků, které probíraly, jak včera zpívala Šárka a že měla vypadnout Martina... Takže jsem na tohle udělal online RSS filtr.

Před chvílí jsem se vrátil domů a zjistil jsem, že ten šulín, co spamuje Jagg, nejen komentoval úžasným blábolem můj článek (fakt se těším na "recenzi" Zápisníku na jeho webu), ale taky se mi vysemenil do čtečky dalšími čtyřmi hovadinami – a to právě přes Jagg.cz.

Takže jsem oprášil staré dobré řešení a nabízím ho i vám... 

Pro ty, co odebírají kanál "http://jagg.cz/rss" tu mám snadnou pomoc. Nahraďte si ve čtečce původní odkaz tímto odkazem: http://www.bloguje.cz/rss/jagg_f.php Jedná se o filtr, který z výstupu jagg.cz/rss vyfiltruje všechny odkazy na netnoviny.

Dobrou, nikým a ničím nerušenou, noc.

Dne 18.03.2007

Twittni

Přidej do: asdf.sk StumbleUpon Toolbar Stumble It!

Komentáře

[1] (kahi - WWW) 18.03.2007, 01:58:01 [X] [D]
Bude to jistě zcela zbytečný komentář, zasluhující smazání, ale nedá mi to: Ten "šulín"... to je tak krásný slovo, až mi to vehnalo slzy do očí. Jó, šulín, čůrák, ... to je moje. :-)

[2] (Arthur Dent [openID] - WWW) 18.03.2007, 02:32:20 [X] [D]
[1] Jestli chceš víc takových slov, tak si rač posloužit: http://maly.cz/index.php?cmt=1257 - mohl jsem použít "vořežprut", "vometák", "vohráblo", "pučmidrát" či "vohrndíra". Pak taky třeba poťachta či ťululum.

Ale pokud tě zajímají jen synonyma od šulína, tak co třeba chuj? Nebo kundibál či nynál, picas, capouch, golgoš, chcamprlík, bimbas či čurcl, chčijón, fógl, kašpar, velečur, lulan, vohon, kejklák či vocas.

Šmírbuch jazyka českého je stále nedoceněná literatura! :)

[3] (lukyn.v - WWW) 18.03.2007, 08:26:42 [X] [D]
[2] Jó Šmírbuch, to je pocuc! Loni jsi mi dal na něj tip v komentářích na již neexistujícím blogu, když jsem psal o slovníku nespisovný češtiny (to je taky žrádlo) a já Ti tímto děkuju, páč to je opravdu eňoňuňo počteníčko.